Echipa feminină de tenis de masă CSM Mediaș promovată în Divizia A
Written by Radio Medias 725 on 13 aprilie 2025
Echipa de tenis de masă fete a Clubului Sportiv Municipal Mediaș a promovat în Divizia A. Mădălina Moga, Mara Moca, Beatrice Hila și Gabriela Herciu, jucătoare pregătite de antrenorul Viorel Stere, au câștigat barajul de promovare disputat în compania echipei LPS Constanța.
Acesta s-a disputat în sistem tur-retur, iar medieșencele s-au impus cu scorul de 3-0, respectiv 3-1.
Tagged as Radio Mediaș